W maju 2018 roku w ramach akcji antynarkotykowej policja wtargnęła do dwóch tbiliskich klubów: Cafe Gallery i Bassiani. Zatrzymano kilkadziesiąt osób, a przed budynkiem dawnego Parlamentu – w miejscu ważnym dla Gruzinów – rozpoczął się dwudniowy rave protestacyjny pod hasłem „Tańczymy razem, walczymy razem”, zakończony złożoną przez rząd obietnicą liberalizacji prawa narkotykowego. W utrzymanym w konwencji kina coming-of-age dokumencie Polivanova młodzi, dla których techno jest częścią życia, a sprzeciw – naturalną reakcją na ingerencję władzy w ich niezależność, stają się świadomi tego, że mają polityczną moc zmieniania rzeczywistości. W Raving Riot Polivanovowi udaje się uchwycić młodzieńczą energię „rejwolucji”, wspólnotowy charakter tańca i buntu oraz potrzebę sprawczości. Jego bohaterowie żądają prawa do nocy: Dzień jest ich, noc jest nasza.
Film zapowiada i jest częścią wystawy Trzy to już tłum w BWA Wrocław Główny, będącej wydarzeniem towarzyszącym tegorocznych Nowych Horyzontów, trwającej od 20 listopada 2020 do 24 stycznia 2021.
Urodzony w 1994 roku reżyser filmowy i artysta mieszkający w Moskwie. W 2016 roku razem z Romanem Naveskinem wyreżyserował średniometrażowy film Flipside, w którym badał rynek płyt winylowych w Rosji. Raving Riot to jego pełnometrażowy debiut.
2016 Flipside (co-dir.)
2019 Raving Riot